Dystrybutor mebli z drewna litego

Programy:

meble dziecięce i młodzieżowe

Polecamy Państwu wyjątkowe meble dziecięce i młodzieżowe z serii Julia, Ronja oraz Yes we can.

Znaleźć tu można zarówno bezpieczne, starannie wykonane meble dziecięce, jak i urocze meble młodzieżowe dla aktywnego nastolatka czy eleganckie, białe meble młodzieżowe dla dziewczynek. Na szczególną uwagę zasługują białe meble dziecięce z linii Julia i Ronja. Ich harmonijne kształty sprawią, że pokój najmłodszego członka rodziny nabierze nowego kształtu, który zapewnić mogą jedynie gustowne białe meble z litego drewna.

Zapraszamy!
Przedstawiamy nasz najnowszy produkt kolekcję mebli dziecięcych Marie. Ten zastaw z pewnością zadowoli wszystkich śledzących najnowsze trendy. Kolekcja wykonana jest z drewna sosnowego najwyższej jakości. Oprócz tak modnej obecnie bieli, meble te charakteryzują się delikatnym przetarciem, dzięki temu wydają się być "zatrzymane w czasie". Efekt ten przywołuje na myśl ciepłe wspomnienia z dzieciństwa.

Sprawdź >>
Julia to białe meble dziecięce, które świetnie sprawdzają się w każdym dziecięcym pokoju. Zapewniamy, że połączenie klasycznej kolorystyki i funkcjonalnych, nowoczesnych rozwiązań przypadnie do gustu każdemu maluchowi. Są to elementy profesjonalnie i precyzyjnie wykonane, dzięki czemu każde dziecko będzie czuło się w swoim pokoju swobodnie i wyjątkowo.


Sprawdź >>
Przedstawiamy zestaw Ronja, czyli efektowne, słodkie i wygodne meble. Białe detale i unikalne kształty z pewnością zachwycą Państwa dzieci i ich rówieśników. Znajdują się tutaj wspaniałe elementy z drewna sosnowego, takie jak łóżeczka, regały, szafki i półki. Świetnie sprawdzą się w każdym pokoju. Ronja to również meble młodzieżowe.Sprawdź >>
Są to meble dziecięce i młodzieżowe, które wykonane zostały z wytrzymałych, efektownych materiałów. Ciekawe konstrukcje i forma pozwalają zarówno na wiele godzin niezwykłej zabawy, jak również na naukę w doskonałych warunkach. Zapewniamy, że to właśnie nasze produkty wyróżniają się najciekawszą stylistyką i gwarantują dzieciom pełne bezpieczeństwo.


Sprawdź >>